ELJ-FB270KF
PanasonicPanasonic
ELJ-FB270KF Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ELJ-FB270KF
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FIXED IND 27UH 185MA 2.9 OHM SMD
Ngā Rauemi: ELJ-FB270KF.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ELJ-FB270KF
Tau Wae ELJ-FB270KF Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FIXED IND 27UH 185MA 2.9 OHM SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4887 pcs Pepa Raraunga ELJ-FB270KF.pdf
Momo Wirewound Te manawanui ±10%
Pūrere Pūrere Whakarato 1812 Rahi / Rahi 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Te whakangungu Unshielded Raupapa FB
Ratonga - Q @ Freq 50 @ 2.52MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Paa / Case 1812 (4532 Metric)
Ētahi Ingoa ELJFB270KF Tae Mahi -20°C ~ 85°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Rauemi - Kore - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Nga Utu Whakamutunga - Whakamātautau 1MHz Inangarangi 27µH
Teitei - Tae (Max) 0.134" (3.40mm) Maha - Te Whakaoho Whaiaro 13MHz
Whakaahuatanga Taipitopito 27µH Unshielded Wirewound Inductor 185mA 2.9 Ohm Max 1812 (4532 Metric) DC Resistance (DCR) 2.9 Ohm Max
Whakatauranga onamata 185mA I teie nei - Maama -