EFCH2140TCA1
PanasonicPanasonic
EFCH2140TCA1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EFCH2140TCA1
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FILTER SAW 2.14GHZ 5SMD
Ngā Rauemi: EFCH2140TCA1.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EFCH2140TCA1
Tau Wae EFCH2140TCA1 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FILTER SAW 2.14GHZ 5SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 92004 pcs Pepa Raraunga EFCH2140TCA1.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.055" W (2.00mm x 1.40mm) Raupapa EFCH
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 5-SMD, No Lead Ētahi Ingoa P13011DKR
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) 0.037" (0.95mm) Tautanga - Poari 2.14GHz