EFCH1575TCB1
PanasonicPanasonic
EFCH1575TCB1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EFCH1575TCB1
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FILTER SAW 1.575GHZ 4SMD
Ngā Rauemi: EFCH1575TCB1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EFCH1575TCB1
Tau Wae EFCH1575TCB1 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FILTER SAW 1.575GHZ 4SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4316 pcs Pepa Raraunga EFCH1575TCB1.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) Raupapa EFCH
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 4-SMD, No Lead Ētahi Ingoa EFC-H1575TCB1
P13013TR
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga 1.15dB
Teitei (Max) 0.037" (0.95mm) Tautanga - Poari 1.575GHz