EFCH1842TCD1
PanasonicPanasonic
EFCH1842TCD1 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EFCH1842TCD1
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua FILTER SAW 1.842GHZ 5SMD
Ngā Rauemi: EFCH1842TCD1.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EFCH1842TCD1
Tau Wae EFCH1842TCD1 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga FILTER SAW 1.842GHZ 5SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5273 pcs Pepa Raraunga EFCH1842TCD1.pdf
Rahi / Rahi 0.079" L x 0.055" W (2.00mm x 1.40mm) Raupapa EFCH
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 5-SMD, No Lead Ētahi Ingoa EFC-H1842TCD1
P13005TR
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Te Hainatanga Whakataunga -
Teitei (Max) 0.037" (0.95mm) Tautanga - Poari 1.842GHz