EEU-TA1H2R2B
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TA1H2R2B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TA1H2R2B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TA1H2R2B
Tau Wae EEU-TA1H2R2B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 5407 pcs Pepa Raraunga EEU-TA1H2R2B.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa TA Ripple Current @ Low Frequency 32.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 50mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUTA1H2R2B
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 1.8 Ohms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 2.2µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C
Te kaha 2.2µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-TA1H2R2
EEU-TA1H2R2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 4129 pcs
Tikiake: EEU-TA1H2R2.pdf
RFQ
EEU-TA1H2R2BJ
EEU-TA1H2R2BJ
Kaihanga: Panasonic