EEU-TA1H221
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
Panasonic Electronic Components
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TA1H221
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
400 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TA1H221
Tau Wae EEU-TA1H221 Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 220µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa TA
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Ētahi Ingoa EEUTA1H221 Tae Mahi -40°C ~ 125°C
Tau o nga Kaihauturu 604.5mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga EEU-TA1H221 Life @ Temp. -
Hapa 100 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm)
Whakaahua nui 220µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 125°C