EEU-TA1H220
Hua Hua
Tau Wae: EEU-TA1H220
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-TA1H220.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
800 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-TA1H220
Tau Wae EEU-TA1H220 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 233318 pcs Pepa Raraunga EEU-TA1H220.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa TA Ripple Current @ Low Frequency 162.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 250mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUTA1H220
Tae Mahi -40°C ~ 125°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 125°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 650 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 125°C Te kaha 22µF