EEU-FR1J271B
PanasonicPanasonic
EEU-FR1J271B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1J271B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR1J271B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1J271B
Tau Wae EEU-FR1J271B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 90860 pcs Pepa Raraunga EEU-FR1J271B.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 1.107A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.582A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P15297CT
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 33 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 270µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 270µF