EEU-FR1J221LB
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEU-FR1J221LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1J221LB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR1J221LB.pdf
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1J221LB
Tau Wae EEU-FR1J221LB Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 109840 pcs Pepa Raraunga EEU-FR1J221LB.pdf
Te manawanui 220µF Te Rahi Whenua Whenua 0.197" (5.00mm)
Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm) Raupapa FR
RoHS Tūnga Cut Tape (CT) Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 63V Paa / Case -
Ētahi Ingoa P15294CT Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 1.05A @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga EEU-FR1J221LB Life @ Temp. -
Hapa 33 mOhm Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm)
Whakaahua nui 220µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Nga tono 10000 Hrs @ 105°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR1J181B
EEU-FR1J181B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 189773 pcs
Tikiake: EEU-FR1J181B.pdf
RFQ
EEU-FR1J271L
EEU-FR1J271L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 200121 pcs
Tikiake: EEU-FR1J271L.pdf
RFQ
EEU-FR1J221L
EEU-FR1J221L
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL