EEU-FR1J221L
PanasonicPanasonic
EEU-FR1J221L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1J221L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR1J221L.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1J221L
Tau Wae EEU-FR1J221L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 224182 pcs Pepa Raraunga EEU-FR1J221L.pdf
Putanga - Kua tohua 63V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 1.05A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.5A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFR1J221L
P15409
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 33 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 63V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR1J271U
EEU-FR1J271U
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 270UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 172918 pcs
Tikiake: EEU-FR1J271U.pdf
RFQ
EEU-FR1J181B
EEU-FR1J181B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 63V RADIAL
I roto i te taonga: 189773 pcs
Tikiake: EEU-FR1J181B.pdf
RFQ
EEU-FR1J221LB
EEU-FR1J221LB
Kaihanga: Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 63V RADIAL