EEU-FR1H102B
PanasonicPanasonic
EEU-FR1H102B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1H102B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-FR1H102B.pdf2.EEU-FR1H102B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
250 pcs
500 pcs
750 pcs
1250 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1H102B
Tau Wae EEU-FR1H102B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 87176 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-FR1H102B.pdf2.EEU-FR1H102B.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 2.49A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.32A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FR1H102B-ND
EEUFR1H102B
P15370TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 16 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR1H121L
EEU-FR1H121L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 120UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 380069 pcs
Tikiake: EEU-FR1H121L.pdf
RFQ
EEU-FR1H102
EEU-FR1H102
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 50V RADIAL