EEU-FR1H101
PanasonicPanasonic
EEU-FR1H101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1H101
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR1H101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1H101
Tau Wae EEU-FR1H101 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 502865 pcs Pepa Raraunga EEU-FR1H101.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 609mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 870mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFR1H101
P14454
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 61 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF