EEU-FR1E681LB
PanasonicPanasonic
EEU-FR1E681LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1E681LB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-FR1E681LB.pdf2.EEU-FR1E681LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1000 pcs
2000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1E681LB
Tau Wae EEU-FR1E681LB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 680UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 367803 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-FR1E681LB.pdf2.EEU-FR1E681LB.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 1.17A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FR1E681LB-ND
EEUFR1E681LB
P15367TB
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C Te kaha 680µF