EEU-FR1A221
PanasonicPanasonic
EEU-FR1A221 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1A221
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR1A221.pdf
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1A221
Tau Wae EEU-FR1A221 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 789313 pcs Pepa Raraunga EEU-FR1A221.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 318.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 455mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFR1A221
P14375
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 130 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.500" (12.70mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF