EEU-FR1A152LB
PanasonicPanasonic
EEU-FR1A152LB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1A152LB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-FR1A152LB.pdf2.EEU-FR1A152LB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1A152LB
Tau Wae EEU-FR1A152LB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 244961 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-FR1A152LB.pdf2.EEU-FR1A152LB.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 1.248A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P15320CT
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR1A222LB
EEU-FR1A222LB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 185067 pcs
Tikiake: EEU-FR1A222LB.pdf
RFQ
EEU-FR1A152L
EEU-FR1A152L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 352432 pcs
Tikiake: EEU-FR1A152L.pdf
RFQ
EEU-FR1A152
EEU-FR1A152