EEU-FR1A152L
PanasonicPanasonic
EEU-FR1A152L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1A152L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR1A152L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1A152L
Tau Wae EEU-FR1A152L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 352432 pcs Pepa Raraunga EEU-FR1A152L.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 1.248A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.56A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFR1A152L
P14379
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 9000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 30 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1500µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 9000 Hrs @ 105°C Te kaha 1500µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR1A102LB
EEU-FR1A102LB
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1000UF 20% 10V RADIAL
I roto i te taonga: 458833 pcs
Tikiake: EEU-FR1A102LB.pdf
RFQ
EEU-FR1A152
EEU-FR1A152
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1500UF 20% 10V RADIAL