EEU-FR1A101
PanasonicPanasonic
EEU-FR1A101 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR1A101
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR1A101.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR1A101
Tau Wae EEU-FR1A101 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1021615 pcs Pepa Raraunga EEU-FR1A101.pdf
Putanga - Kua tohua 10V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 280mA @ 100Hz
Ratonga - Ko te poari Polar
Packaging Bulk Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa EEUFR1A101
P14373
Tae Mahi -40°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C
Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Hapa 300 mOhms Teitei - Tae (Max) 0.492" (12.50mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 10V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C
Te kaha 100µF Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR0J821B
EEU-FR0J821B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 297960 pcs
Tikiake: EEU-FR0J821B.pdf
RFQ
EEU-FR0J822B
EEU-FR0J822B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 76524 pcs
Tikiake: EEU-FR0J822B.pdf
RFQ
EEU-FR1A101B
EEU-FR1A101B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 10V RADIAL