EEU-FR0J822B
PanasonicPanasonic
EEU-FR0J822B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR0J822B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: 1.EEU-FR0J822B.pdf2.EEU-FR0J822B.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR0J822B
Tau Wae EEU-FR0J822B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 76524 pcs Pepa Raraunga 1.EEU-FR0J822B.pdf2.EEU-FR0J822B.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.630" Dia (16.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 3.056A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.82A @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa P15315CT
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 10000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.295" (7.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 14 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.063" (27.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 8200µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 10000 Hrs @ 105°C Te kaha 8200µF