EEU-FR0J821
PanasonicPanasonic
EEU-FR0J821 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FR0J821
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FR0J821.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FR0J821
Tau Wae EEU-FR0J821 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 511186 pcs Pepa Raraunga EEU-FR0J821.pdf
Putanga - Kua tohua 6.3V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FR Ripple Current @ Low Frequency 712.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 950mA @ 100kHz Ratonga -
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFR0J821
P14360
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 6000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 56 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.512" (13.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 6.3V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 6000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FR0J682S
EEU-FR0J682S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 6800UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 95284 pcs
Tikiake: EEU-FR0J682S.pdf
RFQ
EEU-FR0J822B
EEU-FR0J822B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 8200UF 20% 6.3V RADIAL
I roto i te taonga: 76524 pcs
Tikiake: EEU-FR0J822B.pdf
RFQ
EEU-FR0J821B
EEU-FR0J821B
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 6.3V RADIAL