EEU-FC1H221SB
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H221SB Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1H221SB
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1H221SB.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1H221SB
Tau Wae EEU-FC1H221SB Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 179032 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1H221SB.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 747.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.15A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FC1H221SB-ND
EEUFC1H221SB
P19655TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 110 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 220µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 220µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1H221B
EEU-FC1H221B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 220UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 151033 pcs
Tikiake: EEU-FC1H221B.pdf
RFQ
EEU-FC1H270
EEU-FC1H270
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 27UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 4684 pcs
Tikiake: EEU-FC1H270.pdf
RFQ
EEU-FC1H221S
EEU-FC1H221S
Tikiake: EEU-FC1H221S.pdf
EEU-FC1H222
EEU-FC1H222
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Tikiake: EEU-FC1H222.pdf
EEU-FC1H221
EEU-FC1H221