EEU-FC1H220
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H220 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1H220
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1H220.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1H220
Tau Wae EEU-FC1H220 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1063523 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1H220.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 100.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 155mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1H220
P10318
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.079" (2.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 1.3 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.433" (11.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 22µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 22µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1H182
EEU-FC1H182
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 1800UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 60731 pcs
Tikiake: EEU-FC1H182.pdf
RFQ
EEU-FC1H181LJ
EEU-FC1H181LJ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 300695 pcs
Tikiake: EEU-FC1H181LJ.pdf
RFQ
EEU-FC1H220H
EEU-FC1H220H
Whakaahuatanga: CAP ALUM 22UF 20% 50V RADIAL