EEU-FC1H1R0B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H1R0B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1H1R0B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1H1R0B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1H1R0B
Tau Wae EEU-FC1H1R0B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4420 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1H1R0B.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.197" Dia (5.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 13mA @ 120Hz
Ratonga AEC-Q200 Ko te poari Polar
Packaging Tape & Box (TB) Paa / Case Radial, Can
Ētahi Ingoa EEUFC1H1R0B Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Through Hole Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited)
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 2.4 Ohms
Teitei - Tae (Max) 0.571" (14.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 1µF