EEU-FC1H181L
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEU-FC1H181L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1H181L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
5000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1H181L
Tau Wae EEU-FC1H181L Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
Te manawanui 180µF Te Rahi Whenua Whenua 0.138" (3.50mm)
Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm) Raupapa Automotive, AEC-Q200, FC
RoHS Tūnga Bulk Ripa Tae - Raatau Rawa Automotive
Ripa Tae Polar Ko te poari Radial, Can
Pitch - Hononga 50V Paa / Case -
Ētahi Ingoa EEUFC1H181L
P10324
Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Tau o nga Kaihauturu 559mA @ 120Hz Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga EEU-FC1H181L Life @ Temp. -
Hapa 120 mOhm Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm)
Whakaahua nui 180µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20%
Whakaahuatanga CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL Nga tono 2000 Hrs @ 105°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1H181LJ
EEU-FC1H181LJ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 180UF 20% 50V RADIAL