EEU-FC1H222E
PanasonicPanasonic
EEU-FC1H222E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1H222E
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1H222E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1H222E
Tau Wae EEU-FC1H222E Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 69723 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1H222E.pdf
Putanga - Kua tohua 50V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.709" Dia (18.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 2.48A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 3.1A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FC1H222E-ND
EEUFC1H222E
P19489
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 23 mOhms
Teitei - Tae (Max) 1.476" (37.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 2200µF 50V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 2200µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1H222C
EEU-FC1H222C
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2200UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 61532 pcs
Tikiake: EEU-FC1H222C.pdf
RFQ
EEU-FC1H2R2
EEU-FC1H2R2
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 2.2UF 20% 50V RADIAL
I roto i te taonga: 975610 pcs
Tikiake: EEU-FC1H2R2.pdf
RFQ
EEU-FC1H222
EEU-FC1H222