EEU-FC1E471L
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E471L Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1E471L
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1E471L.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1E471L
Tau Wae EEU-FC1E471L Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 366235 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1E471L.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.315" Dia (8.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 746.3mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 995mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1E471L
P10274
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.138" (3.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 65 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.787" (20.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1E470
EEU-FC1E470
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 47UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 915381 pcs
Tikiake: EEU-FC1E470.pdf
RFQ
EEU-FC1E471LC
EEU-FC1E471LC
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 377087 pcs
Tikiake: EEU-FC1E471LC.pdf
RFQ
EEU-FC1E471LB
EEU-FC1E471LB
Tikiake: EEU-FC1E471LB.pdf
EEU-FC1E392L
EEU-FC1E392L
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
Tikiake: EEU-FC1E392L.pdf
EEU-FC1E471B
EEU-FC1E471B
Tikiake: EEU-FC1E471B.pdf
EEU-FC1E471
EEU-FC1E471