EEU-FC1E471B
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E471B Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1E471B
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1E471B.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1E471B
Tau Wae EEU-FC1E471B Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 421321 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1E471B.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 787.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FC1E471B-ND
EEUFC1E471B
P19646TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 68 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.669" (17.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1E471LJ
EEU-FC1E471LJ
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 283745 pcs
Tikiake: EEU-FC1E471LJ.pdf
RFQ
EEU-FC1E392L
EEU-FC1E392L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 79937 pcs
Tikiake: EEU-FC1E392L.pdf
RFQ
EEU-FC1E471
EEU-FC1E471