EEU-FC1E471
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E471 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1E471
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1E471.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1E471
Tau Wae EEU-FC1E471 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 318606 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1E471.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.394" Dia (10.00mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 787.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.05A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1E471
P10275
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 3000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 68 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.630" (16.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 470µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 3000 Hrs @ 105°C Te kaha 470µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1E392L
EEU-FC1E392L
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 3900UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 79937 pcs
Tikiake: EEU-FC1E392L.pdf
RFQ
EEU-FC1E391B
EEU-FC1E391B
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 390UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 290802 pcs
Tikiake: EEU-FC1E391B.pdf
RFQ
EEU-FC1E471LJ
EEU-FC1E471LJ
Whakaahuatanga: CAP ALUM 470UF 20% 25V RADIAL