EEU-FC1E101SH
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E101SH Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1E101SH
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1E101SH.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1E101SH
Tau Wae EEU-FC1E101SH Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 1043663 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1E101SH.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.248" Dia (6.30mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 188.5mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 290mA @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Tape & Box (TB)
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEU-FC1E101SH-ND
EEUFC1E101SH
P19638TB
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 1000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.098" (2.50mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 350 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.480" (12.20mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 100µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 1000 Hrs @ 105°C Te kaha 100µF