EEU-FC1E102E
PanasonicPanasonic
EEU-FC1E102E Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1E102E
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1E102E.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
600 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1E102E
Tau Wae EEU-FC1E102E Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 1000UF 20% 25V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 161730 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1E102E.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 1.241A @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.655A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1E102E
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 38 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.866" (22.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 1000µF 25V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 1000µF