EEU-FC1C821S
PanasonicPanasonic
EEU-FC1C821S Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEU-FC1C821S
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL
Ngā Rauemi: EEU-FC1C821S.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEU-FC1C821S
Tau Wae EEU-FC1C821S Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 191236 pcs Pepa Raraunga EEU-FC1C821S.pdf
Putanga - Kua tohua 16V Te manawanui ±20%
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.492" Dia (12.50mm)
Raupapa FC Ripple Current @ Low Frequency 903.8mA @ 120Hz
Ripple Current @ High Frequency 1.205A @ 100kHz Ratonga AEC-Q200
Ko te poari Polar Packaging Bulk
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EEUFC1C821S
P10252
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Tae Kaituku Taeke 15 Weeks
Life @ Temp. 5000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Hapa 65 mOhms
Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 820µF 16V Aluminum Electrolytic Capacitors Radial, Can 5000 Hrs @ 105°C Te kaha 820µF
Nga tono Automotive
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEU-FC1C820H
EEU-FC1C820H
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 82UF 20% 16V RADIAL
I roto i te taonga: 4358 pcs
Tikiake: EEU-FC1C820H.pdf
RFQ
EEU-FC1E101S
EEU-FC1E101S
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM 100UF 20% 25V RADIAL
I roto i te taonga: 900311 pcs
Tikiake: EEU-FC1E101S.pdf
RFQ
EEU-FC1C821
EEU-FC1C821
Whakaahuatanga: CAP ALUM 820UF 20% 16V RADIAL