EEF-SX0E151ER
PanasonicPanasonic
EEF-SX0E151ER Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-SX0E151ER
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD
Ngā Rauemi: EEF-SX0E151ER.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-SX0E151ER
Tau Wae EEF-SX0E151ER Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 150UF 20% 2.5V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 65685 pcs Pepa Raraunga EEF-SX0E151ER.pdf
Putanga - Kua tohua 2.5V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap SX
Ripple Current @ High Frequency 6.3A @ 100kHz Ratonga -
Packaging Cut Tape (CT) Paa / Case 2917 (7343 Metric)
Ētahi Ingoa PCE4482CT Tae Mahi -55°C ~ 105°C
Momo Tae Surface Mount Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours)
Life @ Temp. 2000 Hrs @ 105°C Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm)
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 9 mOhm Whakaahuatanga Taipitopito 150µF 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
Te kaha 150µF Nga tono General Purpose