EEF-SX0D471R
Panasonic Electronic ComponentsPanasonic Electronic Components
EEF-SX0D471R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-SX0D471R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Ngā Rauemi:
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-SX0D471R
Tau Wae EEF-SX0D471R Kaihanga Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 75685 pcs Pepa Raraunga
Momo Polymer Te manawanui 470µF
Te Rahi Whenua Whenua - Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa SP-Cap SX RoHS Tūnga Digi-Reel®
Ripa Tae - Raatau Rawa General Purpose Ripeka Whakauru - Nga Waa Nui -
Ko te poari 2917 (7343 Metric) Pitch - Hononga 2V
Paa / Case - Ētahi Ingoa PCE4822DKR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 3 (168 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 14 Weeks
Waehanga Kaihanga EEF-SX0D471R Life @ Temp. 9 mOhm
Te Whakahaere Arataki - Hapa -
Teitei - Tae (Max) 0.079" (2.00mm) Whakaahua nui 470µF ±20% 2V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 2000 Hrs @ 105°C
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) ±20% Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD
Nga tono 2000 Hrs @ 105°C
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
EEF-SX0D561E4
EEF-SX0D561E4
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 560UF 20% 2V SMD
I roto i te taonga: 80346 pcs
Tikiake: EEF-SX0D561E4.pdf
RFQ
EEF-SX0D471R
EEF-SX0D471R
Kaihanga: Panasonic Electronic Components
Whakaahuatanga: CAP ALUM POLY 470UF 20% 2V SMD