EEF-SX0D561E4
PanasonicPanasonic
EEF-SX0D561E4 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEF-SX0D561E4
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP ALUM POLY 560UF 20% 2V SMD
Ngā Rauemi: EEF-SX0D561E4.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEF-SX0D561E4
Tau Wae EEF-SX0D561E4 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP ALUM POLY 560UF 20% 2V SMD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 80346 pcs Pepa Raraunga EEF-SX0D561E4.pdf
Putanga - Kua tohua 2V Momo Polymer
Te manawanui ±20% Te Rahi Whenua Whenua -
Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) Raupapa SP-Cap SX
Ripple Current @ High Frequency 8.5A @ 100kHz Ratonga -