EEC-F5R5H105N
PanasonicPanasonic
EEC-F5R5H105N Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEC-F5R5H105N
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP 1F 5.5V T/H
Ngā Rauemi: EEC-F5R5H105N.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEC-F5R5H105N
Tau Wae EEC-F5R5H105N Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP 1F 5.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 34759 pcs Pepa Raraunga EEC-F5R5H105N.pdf
Putanga - Kua tohua 5.5V Te manawanui -20%, +80%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.846" Dia (21.50mm)
Raupapa F Packaging Tray
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa EECF5R5H105N
P17045
Tae Mahi -40°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.374" (9.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) 50 Ohm @ 1kHz
Whakaahuatanga Taipitopito 1F (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial 50 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 1F