| Tau Wae | EEC-F5R5H104 | Kaihanga | Panasonic |
|---|---|---|---|
| Whakaahuatanga | CAP 100MF -20% +80% 5.5V T/H | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Whakahaerehia te kore utu / RoHS |
| He Rahinga Kei te wātea | 45562 pcs | Pepa Raraunga | EEC-F5R5H104.pdf |
| Putanga - Kua tohua | 5.5V | Te manawanui | -20%, +80% |
| Whakamutunga | PC Pins | Rahi / Rahi | 0.531" Dia (13.50mm) |
| Raupapa | F | Packaging | Bulk |
| Paa / Case | Radial, Can | Ētahi Ingoa | EEC-F5R5H104-ND EECF5R5H104 P12912 |
| Tae Mahi | -25°C ~ 85°C | Momo Tae | Through Hole |
| Taumata Whakaaro Moe (MSL) | 1 (Unlimited) | Life @ Temp. | 1000 Hrs @ 85°C |
| Te Whakahaere Arataki | 0.197" (5.00mm) | Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga | Lead free / RoHS Compliant |
| Teitei - Tae (Max) | 0.374" (9.50mm) | ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) | 100 Ohm @ 1kHz |
| Whakaahuatanga Taipitopito | 100mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 100 Ohm @ 1kHz 1000 Hrs @ 85°C | Te kaha | 100mF |