EEC-F5R5H684A
PanasonicPanasonic
Panasonic
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: EEC-F5R5H684A
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP 680MF -20% +80% 5.5V T/H
Ngā Rauemi: EEC-F5R5H684A.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o EEC-F5R5H684A
Tau Wae EEC-F5R5H684A Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP 680MF -20% +80% 5.5V T/H Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4283 pcs Pepa Raraunga EEC-F5R5H684A.pdf
Putanga - Kua tohua 5.5V Te manawanui -20%, +80%
Whakamutunga PC Pins Rahi / Rahi 0.846" Dia (21.50mm)
Raupapa F Packaging -
Paa / Case Radial, Can Ētahi Ingoa EECF5R5H684A
Tae Mahi -25°C ~ 85°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Life @ Temp. 1000 Hrs @ 85°C
Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm) Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.374" (9.50mm) ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) -
Whakaahuatanga Taipitopito 680mF (EDLC) Supercapacitor 5.5V Radial, Can 1000 Hrs @ 85°C Te kaha 680mF