ECW-U2823V16
PanasonicPanasonic
ECW-U2823V16 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U2823V16
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC 2420
Ngā Rauemi: ECW-U2823V16.pdf
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U2823V16
Tau Wae ECW-U2823V16 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.082UF 5% 250VDC 2420 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 60268 pcs Pepa Raraunga ECW-U2823V16.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.197" W (6.00mm x 5.00mm) Raupapa ECW-U(V16)
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 2420 (6050 Metric) Ētahi Ingoa PCF1411DKR
Tae Mahi -55°C ~ 85°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.138" (3.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.082µF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2420 (6050 Metric)
Te kaha 0.082µF Nga tono High Frequency, Switching; High Pulse, DV/DT