ECW-U2684KCZ
PanasonicPanasonic
ECW-U2684KCZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U2684KCZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC 6031
Ngā Rauemi: ECW-U2684KCZ.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
750 pcs
1500 pcs
2250 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U2684KCZ
Tau Wae ECW-U2684KCZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.68UF 10% 250VDC 6031 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 66281 pcs Pepa Raraunga ECW-U2684KCZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.598" L x 0.315" W (15.20mm x 8.00mm) Raupapa ECW-U(C)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 6031 (1580 Metric) Ētahi Ingoa ECWU2684KCZ
PCF1281TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.181" (4.60mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 6031 (1580 Metric)
Te kaha 0.68µF Nga tono General Purpose