ECW-U2824KCZ
PanasonicPanasonic
ECW-U2824KCZ Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U2824KCZ
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.82UF 10% 250VDC 6039
Ngā Rauemi: ECW-U2824KCZ.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U2824KCZ
Tau Wae ECW-U2824KCZ Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.82UF 10% 250VDC 6039 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 38530 pcs Pepa Raraunga ECW-U2824KCZ.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.598" L x 0.394" W (15.20mm x 10.00mm) Raupapa ECW-U(C)
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 6039 (1510 Metric) Ētahi Ingoa PCF1282DKR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.173" (4.40mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.82µF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 6039 (1510 Metric)
Te kaha 0.82µF Nga tono General Purpose