ECW-U2563KC9
PanasonicPanasonic
ECW-U2563KC9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U2563KC9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC 2416
Ngā Rauemi: ECW-U2563KC9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
2000 pcs
4000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U2563KC9
Tau Wae ECW-U2563KC9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.056UF 10% 250VDC 2416 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 96122 pcs Pepa Raraunga ECW-U2563KC9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.236" L x 0.161" W (6.00mm x 4.10mm) Raupapa ECW-U(C)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2416 (6041 Metric) Ētahi Ingoa ECWU2563KC9
PCF1268TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant
Teitei - Tae (Max) 0.118" (3.00mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.056µF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 2416 (6041 Metric)
Te kaha 0.056µF Nga tono General Purpose