ECW-U2562JC9
PanasonicPanasonic
ECW-U2562JC9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U2562JC9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 5600PF 5% 250VDC 1913
Ngā Rauemi: ECW-U2562JC9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
6000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U2562JC9
Tau Wae ECW-U2562JC9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 5600PF 5% 250VDC 1913 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 197756 pcs Pepa Raraunga ECW-U2562JC9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Raupapa ECW-U(C)
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 1913 (4833 Metric) Ētahi Ingoa ECWU2562JC9
PCF1370TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.067" (1.70mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 5600pF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) Te kaha 5600pF