ECW-U2474KCV
PanasonicPanasonic
ECW-U2474KCV Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U2474KCV
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC 3931
Ngā Rauemi: ECW-U2474KCV.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U2474KCV
Tau Wae ECW-U2474KCV Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.47UF 10% 250VDC 3931 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 53167 pcs Pepa Raraunga ECW-U2474KCV.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 250V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±10% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.386" L x 0.315" W (9.80mm x 8.00mm) Raupapa ECW-U(C)
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 3931 (9880 Metric) Ētahi Ingoa PCF1279CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 4 (72 Hours) Te Tae Kaituku Taeke 11 Weeks
Te Whakahaere Arataki - Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant
Teitei - Tae (Max) 0.217" (5.50mm) Ngā āhuatanga -
Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked Whakaahuatanga Taipitopito 0.47µF Film Capacitor 250V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 3931 (9880 Metric)
Te kaha 0.47µF Nga tono General Purpose