ECW-U1H822JB5
PanasonicPanasonic
ECW-U1H822JB5 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U1H822JB5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 8200PF 5% 50VDC 1206
Ngā Rauemi: ECW-U1H822JB5.pdf
Te Aatau1 (I nga Utu US)
3000 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U1H822JB5
Tau Wae ECW-U1H822JB5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 8200PF 5% 50VDC 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 346125 pcs Pepa Raraunga ECW-U1H822JB5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) Raupapa ECW-U(B)