ECW-U1H683JC9
PanasonicPanasonic
ECW-U1H683JC9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U1H683JC9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 5% 50VDC 1913
Ngā Rauemi: ECW-U1H683JC9.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U1H683JC9
Tau Wae ECW-U1H683JC9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 5% 50VDC 1913 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4451 pcs Pepa Raraunga ECW-U1H683JC9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Raupapa ECW-U(C)
Ratonga - Packaging Original-Reel®
Paa / Case 1913 (4833 Metric) Ētahi Ingoa PCF1146DKR
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 50V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) Te kaha 0.068µF