ECW-U1H683JB9
PanasonicPanasonic
ECW-U1H683JB9 Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECW-U1H683JB9
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.068UF 5% 50VDC 1913
Ngā Rauemi: ECW-U1H683JB9.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECW-U1H683JB9
Tau Wae ECW-U1H683JB9 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.068UF 5% 50VDC 1913 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 3986 pcs Pepa Raraunga ECW-U1H683JB9.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 50V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga Solder Pads
Rahi / Rahi 0.189" L x 0.130" W (4.80mm x 3.30mm) Raupapa ECW-U(B)
Ratonga - Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1913 (4833 Metric) Ētahi Ingoa ECW-U1H683JB
ECWU1H683JB
PCF1056
PCF1056CT
Tae Mahi -55°C ~ 105°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.087" (2.20mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.068µF Film Capacitor 50V Polyester, Polyethylene Naphthalate (PEN), Metallized - Stacked 1913 (4833 Metric) Te kaha 0.068µF