ECS-T1ED106R
PanasonicPanasonic
ECS-T1ED106R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-T1ED106R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 25V 20% 2917
Ngā Rauemi:
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-T1ED106R
Tau Wae ECS-T1ED106R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 25V 20% 2917 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 4906 pcs Pepa Raraunga
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm)
Raupapa TE Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 2917 (7343 Metric) Ētahi Ingoa PCS5106
PCS5106CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae D
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.110" (2.80mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2917 (7343 Metric)
Te kaha 10µF