ECS-T1DY684R
PanasonicPanasonic
ECS-T1DY684R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-T1DY684R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 0.68UF 20V 20% 1206
Ngā Rauemi: ECS-T1DY684R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
Te Aatau1 (I nga Utu US)
1 pcs
10 pcs
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-T1DY684R
Tau Wae ECS-T1DY684R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 0.68UF 20V 20% 1206 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 235705 pcs Pepa Raraunga ECS-T1DY684R.pdf
Putanga - Kua tohua 20V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm)
Raupapa TE Packaging Cut Tape (CT)
Paa / Case 1206 (3216 Metric) Ētahi Ingoa PCS4684
PCS4684CT
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae Y
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.063" (1.60mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 0.68µF Molded Tantalum Capacitors 20V 1206 (3216 Metric)
Te kaha 0.68µF