ECS-T1EC106R
PanasonicPanasonic
ECS-T1EC106R Image
Ko te whakaahua he tohu. Tirohia nga korero mo nga taipitopito hua.
Hua Hua
Tau Wae: ECS-T1EC106R
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP TANT 10UF 25V 20% 2312
Ngā Rauemi: ECS-T1EC106R.pdf
RoHs Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECS-T1EC106R
Tau Wae ECS-T1EC106R Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP TANT 10UF 25V 20% 2312 Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Kei roto nga rangatira / RoHS kaore i te ture
He Rahinga Kei te wātea 5495 pcs Pepa Raraunga ECS-T1EC106R.pdf
Putanga - Kua tohua 25V Momo Molded
Te manawanui ±20% Rahi / Rahi 0.236" L x 0.126" W (6.00mm x 3.20mm)
Raupapa TE Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case 2312 (6032 Metric) Ētahi Ingoa ECST1EC106R
P11331TR
Tae Mahi -55°C ~ 125°C Momo Tae Surface Mount
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Rae Rahi Tae C
Life @ Temp. - Te Whakahaere Arataki -
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Contains lead / RoHS non-compliant Teitei - Tae (Max) 0.098" (2.50mm)
Ngā āhuatanga General Purpose Raatau Kore -
ESR (Whakaaetanga Rangatahi Tuturu) - Whakaahuatanga Taipitopito 10µF Molded Tantalum Capacitors 25V 2312 (6032 Metric)
Te kaha 10µF