ECQ-V1334JMW
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1334JMW
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
Ngā Rauemi: ECQ-V1334JMW.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1334JMW
Tau Wae ECQ-V1334JMW Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4387 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1334JMW.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.402" L x 0.189" W (10.20mm x 4.80mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Bulk
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQV1334JMW
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.591" (15.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.33µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.33µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-V1333JM5
ECQ-V1333JM5
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.033UF 5% 100VDC RAD
I roto i te taonga: 5826 pcs
Tikiake: ECQ-V1333JM5.pdf
RFQ
ECQ-V1333JMW
ECQ-V1333JMW
Kaihanga: Panasonic
I roto i te taonga: 5900 pcs
Tikiake: ECQ-V1333JMW.pdf
RFQ
ECQ-V1334JM
ECQ-V1334JM
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL