ECQ-V1393JM5
Hua Hua
Tau Wae: ECQ-V1393JM5
Kaihanga / Waitohu: Panasonic
Whakaahuatanga hua CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD
Ngā Rauemi: ECQ-V1393JM5.pdf
  • Karere
Ngā whakaaturanga o ECQ-V1393JM5
Tau Wae ECQ-V1393JM5 Kaihanga Panasonic
Whakaahuatanga CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Whakahaerehia te kore utu / RoHS
He Rahinga Kei te wātea 4844 pcs Pepa Raraunga ECQ-V1393JM5.pdf
Whakaaetanga Ngaohiko - DC 100V Whakaaetanga Ngaohiko - AC -
Te manawanui ±5% Whakamutunga PC Pins
Rahi / Rahi 0.295" L x 0.126" W (7.50mm x 3.20mm) Raupapa ECQ-V
Ratonga - Packaging Tape & Reel (TR)
Paa / Case Radial Ētahi Ingoa ECQV1393JM5
Tae Mahi -40°C ~ 105°C Momo Tae Through Hole
Taumata Whakaaro Moe (MSL) 1 (Unlimited) Te Whakahaere Arataki 0.197" (5.00mm)
Whakahaere Toko Whakahaere / RoHS Tūnga Lead free / RoHS Compliant Teitei - Tae (Max) 0.315" (8.00mm)
Ngā āhuatanga - Rauemi Dielectric Polyester, Metallized - Stacked
Whakaahuatanga Taipitopito 0.039µF Film Capacitor 100V Polyester, Metallized - Stacked Radial Te kaha 0.039µF
Nga tono General Purpose
Tuhinga
FedexDHLUPSTNT
HAUTAI TUATAHI
Ngā tūtohu e hāngai ana
Ngā Hua e hāngai ana
ECQ-V1334JM9
ECQ-V1334JM9
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.33UF 5% 100VDC RADIAL
I roto i te taonga: 5158 pcs
Tikiake: ECQ-V1334JM9.pdf
RFQ
ECQ-V1393JM
ECQ-V1393JM
Kaihanga: Panasonic
Whakaahuatanga: CAP FILM 0.039UF 5% 100VDC RAD